Tokat’ta merkez üssü Sulusaray olan depremler tedirgin etti. Sulusaray Belediye Başkanı Davut Kılıç, deprem sonrası 2 bin yılık tarihe sahip olan kaplıca suyunda meydana gelen sıra dışı değişikliği paylaştı. Kaplıca suyunda sıcaklığının 4 derece arttığını belirten Kılıç, “Daha önceden bu kadar sıcaklık artışı olmuyordu. Mevsimsel olarak 1-2 derece artıp düşebiliyordu. Ama 4 derece bir artış hiç olmadı. Deprem sonrasında, kaplıcamızın tesislerinde herhangi bir hasara rastlanmadı. Vatandaşlarımız rahatlıkla sağlık hizmetlerinden faydalanabilirler” dedi.
Related Posts
Bülent Uygun: Taraftarları Fenerbahçe maçına davet ediyoruz
Süper Lig’in 33. haftasında sahasında Fenerbahçe’yi konuk edecek Sivasspor’da teknik direktör Bülent Uygun, taraftarlarına çağırda bulunarak kendilerini desteklemelerini istedi.
Yılmaz Vural yerle bir oldu
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’un 35. Hafta mücadelesinde Menemen FK sahasında İskenderunspor ile karşı karşıya geldi. Menemen İlçe Stadı’nda oynanan mücadelede konuk ekip rakibini 1-0 mağlup etti. İskenderun’a galibiyeti getiren golü 19. Dakikada Ömer …
Manisa Büyükşehir’den ‘kurbanlık’ dayanışma
Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahipleri için Kurban Bağış Kampanyası başlattı. İslami usullere göre, hijyenik ortamda kesilecek kurbanlar ihtiyaç sahiplerine kavurma yapılarak ulaştırılacak.