Yeşilyurt ilçesi Dilek Mahallesi’nde meydana gelen ikinci kazada ise Seleme Caddesi üzerinde seyir halinde ilerleyen iki otomobil çarpıştı. Yaşaanan kazada 5 kişi yaralandı. Yaralıların Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığı kazalarla ilgili inceleme başlatıldı.
Related Posts
Gaziantep’te kaçakçılık operasyonunda 2 zanlı gözaltına alındı
Gaziantep’te İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan operasyonda, kaçakçılıkla mücadele kapsamında H.E. ve M.A. isimli 2 zanlı gözaltına alındı. Operasyonda yapılan aramalarda 113 gümrük kaçağı telefon ele geçirildi.
Kayserispor, Karagümrük maçından 1 puanla ayrıldı
Kayserispor, sahasında oynadığı Karagümrük maçından aldığı 1 puanla 41 puana ulaştı ve haftayı 13. sırada tamamladı. Sarı kırmızılılar, önümüzdeki haftalarda Fenerbahçe ve Konyaspor ile mücadele edecek.
Zonguldak’ta Fırınlara Hijyen ve Gramaj Denetimi
Zonguldak’ın Devrek ilçesinde zabıta ekipleri, ekmek fırınları ve pastane imalathanelerinde hijyen ve gramaj denetlemesi gerçekleştirdi. Denetimlerde eksiklikler tespit edilerek uyarılarda bulunuldu.